troje ludzi siedzących przy stole, na którym leży otwarty laptop i kartki papieru. Nie widać twarzy ludzi, a jedynie ręce, które wskazują na jednej z kartek jakiś punkt

Dodatkowe zajęcia projektowe dla studentów sztuki pisania i filologii polskiej

W związku z uzyskaniem grantu dydaktycznego, którego beneficjentami stali się studenci sztuki pisania (II i III rok) oraz filologii polskiej (II i III rok studiów licencjackich oraz I rok studiów magisterskich) wraz z rokiem akademickim 2018/2019 będą mieli szansę uczestniczyć w zajęciach projektowych prowadzonych przez pracowników INoLP oraz ekspertów zewnętrznych. Do wyboru będzie jedna z czterech grup projektowych, a mianowicie:

1. ZESPÓŁ PROJEKTOWY w ramach modułu „Tworzenie scenariuszy filmów, seriali i gier”. Dr Michał Kłosiński i dr Mikołaj Marcela poprowadzą zajęcia pn. „Tworzenie i projektowanie gier planszowych”
  2. ZESPÓŁ PROJEKTOWY w ramach modułu „Tworzenie scenariuszy filmów, seriali i gier”. Dr hab. Grzegorz Olszański i dr Mikołaj Marcela poprowadzą zajęcia pn. „Tworzeniem scenariuszy filmowych”
  3. ZESPÓŁ PROJEKTOWY pn. „Praca nad tworzeniem i projektowaniem różnych form książki artystycznej i komiksu” poprowadzą wspólnie dr hab. Grzegorz Olszański oraz grafik specjalizujący się w ilustrowaniu książek niezatrudniony na UŚ (trwają procedury przetargowe, które wyłonią współprowadzącego zajęcia)
  4. ZESPÓŁ PROJEKTOWY pn. „Warsztaty z zakresu self-publishingu i redakcji”, który poprowadzi ekspert w zakresie self-publishingu niezatrudniony na Uniwersytecie Śląskim (trwają procedury przetargowe, które wyłonią (prowadzącego zajęcia);

Spotkania będą trwały cały rok akademicki (od października do czerwca), a zakończą się stworzeniem konkretnych testów kultury. Zajęcia w ramach trzech pierwszych modułów będą realizowane w trybie zespołowych spotkań bezpośrednich i/lub konsultacji online i/lub indywidualnych konsultacji bezpośrednich w zależności od rzeczywistych potrzeb uczestników grupy projektowej. Natomiast w ramach czwartego modułu chętni z prowadzącym będą mogli spotykać się bezpośrednio maksymalnie 6 godzin miesięcznie.

Wszystkich informacji na temat warunków udziału w warsztatach oraz samych warsztatów udzielają dr hab. Grzegorz Olszański (olsza2001@poczta.fm) oraz dr Mikołaj Marcela (mikolajmarcela@gmail.com).

logo PO WER