Fundusz na badania dla młodych naukowców

na pierwszym planie widać czyjąś rękę zapisującą coś w zeszycie. Na drugim planie tablet i rozmyte kontury pokojuDziekan Wydziału Filologicznego ogłosił konkurs w ramach „dotacji celowej na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych i zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich finansowanych w wewnętrznym trybie konkursowym”.

Termin składania wniosków (nieprzekraczalny) upływa 21 czerwca 2018 r. w wersji elektronicznej (na adres e-mail: grazyna.sendek@us.edu.pl) oraz papierowej podpisanej przez składającego oraz podpisanej i zaopiniowanej przez opiekuna naukowego/promotora. Do wniosku należy dołączyć kopię zaproszenia na konferencję (sympozjum, sesję, seminarium itp.) oraz kopię programu lub zaświadczenie o przyjęciu zgłoszenia.

→ Regulamin Wydziałowego Konkursu na projekty:

Wniosek na dotację celową w 2018 roku (doc, 24 kB)